Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vény nélkül kapható allergia...

Vény nélkül kapható allergia gyógyszer?

Figyelt kérdés

Tudtok jó, vény nélkül kapható allergia elleni gyógyszert? Tablettásra gondolok.

Rokonoknál leszünk 2-3 napig. Macskát tartanak a lakásban, de inkább kinti-benti a macsek. Én meg allergiás vagyok rá (tavaly tapasztaltam) + néhol penészednek a falaik (újépítésű ház) Ez se segít a helyzeten, mivel asztmám is van, szóval az inhalátoromat nem szabad otthon hagynom. Magyarul a macskától tüsszögök és folyik az orrom, ha a közelben van. A penésztől pedig befulladok (kb. az ájulásig, ha nem lenne inhalátorom)

Tegnap derült ki, hogy mi megyünk a rokonokhoz és nem ők jönnek.. Pulmonológiára már nem tudnék elmenni gyógyszerért.

Köszi a segítséget!



2017. dec. 20. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is asztmás vagyok és kb minden szarra allergiás. Nekem a legjobban a Xyzal jött be, esetleg egy próbát megér neked is.
2017. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megkéred az ügyeletes orvost, biztos ad egy suprastin injekciót. Ez három napra elnyomja az allergiát.
2017. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!