Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vajon asztmás lehetek?

Mátéé98 kérdése:

Vajon asztmás lehetek?

Figyelt kérdés
Asztma? Az lenne a kerdesem, hogy tudom magamrol hogy nyarfara meg fufelekre nagyon allergias vagyok es minden aprilis-majusban nagyon allergias vagyok. Na most a kerdesem az lenne hogy hajnalban vagy este a lenyeg hogy napi egyszer ilyen kohogesi roham jon ram amely 1 oraig tart nem faj semmim csupan kicsit zihalok es nagyon kohogok kb fel percenkent. Vajon ez asztma lenne? Mert napkozben semmi bajom es kohogni sem kohogom. Hozzateszem amikor ez a kohoges jon ram az orrom nagyon folyik. Orvos szerint reflux irt fel ra gyogyszert de 2 het alatt semmi valtozas. Es kb minden nap van ilyen kohogesi rohamom. Vajon ez asztma?

2018. ápr. 28. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A Korányi Tüdőgondozóba menj el Budakeszin, ott tutira alaposan kivizsgálnak és megmondják.
2018. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az asztma elsődleges tünete alapvetően a fulladás. Ha köhögés közben kapsz rendesen levegőt, nincs sípoló hangja a levegővételednek, akkor elvileg nem asztmáról van szó, "csak" köhögőrohamról. A leírásod alapján én azt mondanám, hogy valamiféle allergiából eredő nyálkahártya irritációd van ilyenkor, de persze egy orvos biztos többet tudna mondani.
2018. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyógyszerre is lehetsz allergiás.
2018. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Raini Dash válasza:
Van olyan hogy allergiás asztma probálj ki valamilyen antihisztamin tablettát ha nem lesz jobb akkor további vizsgálatok szükségesek.
2019. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!