Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi idő alatt tűnnek el a...

Mennyi idő alatt tűnnek el a nyálból és a nyálkahártyából a mogyoró azon enzimjei, amelyek felelősek az allergiáért és anafilaxiás sokkért?

Figyelt kérdés
Párom allergiás a mogyoróra, pár éve volt egy anafilaxiás sokkja is miatta. Nem eszem mellette ilyeneket, de azért ha egyedül vagyok, néha meglepem magam vele, mert én szeretem. Most ettem egy órája pár szemet/kisebb maroknyit, de 1-2 óra múlva találkozok párommal. Ilyenkor elégnek bizonyult párszor nagyon alaposan fogat mosni, öblögetni, de szeretném tudni, hogy a fogmosás után is marad-e a nyálban, illetve a nyálkahártyában valami, ami miatt rosszul lehet, és ha igen, mennyi ideig, és mivel tudnám hatástalanítani (már ha van ilyen)?

2018. máj. 15. 17:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!