Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mire lehetek allergiás?

Mire lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Legelőszőr a csalánkiütéssel kezdődött, már egy hónapja (legelőször a tusfürdőtől jött ki szerintem es már mást használok), volt olyan nap mikor azt hittem eltűnt, de visszajött. Nem tudom mióta, de már minden nap többször is kijön nagyon durván. Aztán begyulladt a fülem (szerintem allergiától jött ki, mert nem kapott huzatot a fülem, meg nem is fáztam) és az orvos antibiotikumot írt fel. Azon gondolkoztam, hogy talán egyrészt az antibiutikumtól jött ki a kiütés nagyon durván, de most már nem szedem, és úgyis kijön. Ma meg bedagadt szájjal (felső) ébredtem, és a tenyerem is be volt dagadva (olyan volt, mintha egy pók csípte volna meg, de már elmúlt 2 óra után, nekem meg a pókcsípés több napig tart, mire elmúlik). Minden lehet allergia tünet ezek közül. Szerintetek mi lehet az? (L/16)

2018. jún. 27. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Na csajszi,ezt ne ide írd ki,nem mi fogjuk látatlanban kitalálni,hanem minél előbb menj el allergia vizsgálatra,ha tényleg ez áll fenn,kimutatják,s megkapod a választ!

20/L

2018. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!