Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 3-4 hete viszket a két combon...

3-4 hete viszket a két combon oldalt most a derekam is kis részen, illetve a jobb alkarom nagyon?

Figyelt kérdés

Nem jár kiütèssel!!!

Csak viszketessel,melegben nem fokozódik....hanem szinte állandóan viszket......


Voltam borgyogyasznal nem tudta mi okozza csak hebegett habogott...a végén benyögte hogy lehet rühes vagyok.....de én szerintem biztos nem az!

Nem volt kiütés most sincs csak annak néz ki mert kivakartam....szerintetek hova forduljak,mit csináljak

..mi lehet ez?


N 31


2018. jún. 29. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy egy bőrgyógyász ne ismerne fel egy rühességet? Ilyen csak a mesében van. Ne mond, hogy egy szakorvos csak hebegett habogott a bajod láttán. Bizony lehet az rühesség, főleg ha állatok közelében élsz. Vagy pedig csoda.
2018. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írt fel valamilyen szert a doki? Vagy csak ugyhagyott, hogy találd meg magad az ellenszerét?
2018. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászról annyit, én egyszer mentem el egy arcomon lévő bőrkinövéssel. Azt mondta, ilyet még nem látott, nem tudja mi ez, 10 percig nézegette. Szerintem menj másik bőrgyógyászhoz, vagy allergiavizsgálatra is.
2018. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne hogy nem rühesség...nem passzolnak a rühesség jellemzői az én bajomra...és igenis hebegett habogott
2018. jún. 29. 12:40
 5/8 A kérdező kommentje:

A rühesség kiütéssel jár...illetve a hajlatokban jelenik meg, ujjak között , csuklón nemi szervek fele, fenéknél.....hónaljnál, térd mögött, nekem sehol nincs ilyen helyeken!


semmi kiütés..csak irtóra viszketés......és kivakarástól sebek főleg alkaromon illetve a jobb combomon.....


el akarok menni vérvételre, lehet cukorszintemmel van gond, korabban nem volt de durván nyomtam az energiaitalt elmúlt 2 évben, napi 2-3-4 burn....tudom hogy ez a szivemnek sem tett jót.....de lehet nem ez a gond, szoliba is jartam többször, viszont mindig hasznaltam krémet előtte , utana, mar nem jarok miota ez van, meg ott letakariottak a helyet...nem tudom....

sebborhea dermatitisz sem lehet, az a fejemen volt, de egy idoben jelentkezett kábé.....viszont akkor lennének kiütéseim, arra meg a diprosalicot használtam

2018. jún. 29. 12:44
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, allergiavizsgalat jo otlet!
2018. jún. 29. 12:52
 7/8 anonim válasza:
én ezt most igy az infók alapján rühességnek diagnosztizáltam , de nem tudok pontos elemzés adni különféle információk hiánya nélkül.
2018. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De barátommal érintkeztem már joparszpr azóta és ő nem viszket sehol.
2018. júl. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!