Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Óvszerallergiám lehet? Más...

Óvszerallergiám lehet? Más tüneteket olvastam róla mint amik nálam jelentkeznek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Biztos hogy az óvszerben lévő anyagra vagyok allergiás, ugyanis amíg óvszerrel védekeztünk a párommal, rendszeresen másnapra olyan érzésem volt mintha felfáztam volna és állandóan pisilnem kell, de amikor elmentem WCre szinte semmi nem jött. Pár nap múlva elmúlt, de újabb aktus után újrakezdődött minden. Orvoshoz is mentem, a vizeletvizsgálat alapján semmilyen fertőzésem nincs.

Később a nőgyógyász tabit iratott fel és azóta nem jött elő ez a baj. De viszont beteg lettem és antibiotikum szedése mellett gyengül a tabletta megbízhatósága, ezért újra az óvszerhez fordultunk. Megint előjöttek a tünetek és kicsit fájt is az elején a szex.

Mi lehet a baj?

Nincsenek olyan tüneteim amik az óvszerallergiára utalnak, de szinte biztos hogy emiatt van a baj.


17/L



2018. jún. 30. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szárazabb vagy ilyenkor, vagy az óvszeren lévö síkosítóra vagy érzékeny meg még sok más is.


Érdemes lenne más márkájú óvszert kipróbálni, mert nem mindegyik ugyanolyan.

2018. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A latexmenetes gumit is próbáltátok már?
2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!