Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Tegnap sokat ittam és nem vettem be az allergia gyógyszerem most viszont állandóan fújnom kell az orrom ha reggel be veszem a gyógyszert lesz valami bajom?

2018. júl. 8. 10:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lesz. Azért célszerű este bevenni, mert álmosít.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. júl. 8. 10:39 Privát üzenet

dehogy lesz.

de milyen gyógyszer az? mit nevezel allergia gyógyszernek? pontosan???

(ha sima antihisztaminok valamelyikére gondolsz, akkor aztán annak olyan mindegy, báér én ezt az álmosodást se éretttem soha, én pl 3-szoros adagban szedem, és még az s esokat ér, és azt se érzem meg ...)

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. júl. 8. 11:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tegnap nem vettem be az allergia gyógyszerem most pedig állandóan könnyezik a szemem és folyik a taknyom ennyire befolyásolja ha egy nap nem veszem be a gyógyszert?
Mi baja a bőrömnek? Állandóan hólyagosodik valahol. Allergia?
Miért jön elő állandóan a porallergiám?
Állandóan tüsszögök, az allergiateszt szerint nem vagyok allergiás. Akkor mitől vannak az allergiás tünetek?
Állandóan fáj és folyik az orrom, de csak"víz" szinte. Ez lehet valamiféle allergia? Megy már vagy 3 hete. Ez előtt nem tapasztaltam ilyet magamon.
Már vagy 5 éves korom óta tudom hogy allergiás vagyok, naponta elfújok kb.50 db zsebkendőt, a rekordom 300db/nap amikor rosszul vagy, hogy kezeljem, ha a gyógyszerek is csak 3-4...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!