Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetek glutén érzékeny direkt?

Lehetek glutén érzékeny direkt?

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség de biztosan van valami módszer! Várom a valaszotokat mielőtt jelentenetek kamu kérdés miatt(nem kamu)
2018. okt. 4. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

:DDDD na ezt nem tudod szandekosan elerni, mivek autoimmun betegseg.

De miert akarsz az lenni? Ha gm-en akarsz enni, akkor megannyi lehetoseged van ra, de nem javaslom, ha nem eleg kiegyensulyozott, es ugyanugy tomenytelen mennyisegben fogyasztasz gyorsan felszivodo szengidratokat, cukorbeteg leszel nagy valoszinuseggel (ugyanugy, ha nem gm az etrended is.)

De amug lattad az arakat? A lisztek 10-15x-os árba kerulnek. Adj egy ertelmes valaszt arra, miert akarsz ez lenni.

2018. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csaladomban van cukorbeteg. Igen láttam az árakat de nem tudom jó lenne kivételnek lenni egy kicsit ettem már sok gm-es kaját és finomak☺
2018. okt. 4. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ne betegségben akarj különleges lenni. Ha ennyire fugyelemhiányos vagy, csináld máshogy, mert higy ez kivitelezhetetlen, de ha kivitelezhető lenne se tartanám ezt normálisnak.
2018. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Amúgy értelme se sok lenne... ha nem akarsz gluténtartalmú ételeket enni ne egyél. Amúgy is túl van démonizálva, 1% a lakosságban a gluténérzékenyek száma, amúgy a glutén (sikér) is csak fehérje (növényi)
2018. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!