Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózintolerancia?

Laktózintolerancia?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem észre, hogy időnként fáj a hasam,felpuffadok.Nem igazán foglalkoztam vele,de most el kezdtem figyelni,hogy lehet valami ételtől lehet.Ha visszagondolok,akkor amikor fáj vagy tejet iszom vagy joghurtot eszek esetleg sajtot.Tegnap este ettem sajtot es ma reggel hasmenésem volt,nem tudom emiatt-e.Az is lehet,hogy teljesen más okozza.A hasfájás van,hogy görcsös,de olyan is van,hogy csak szimplán nyilal és sugárzik lefelé,olyankor ülni is fáj.Összefügghetnek ezek a dolgok?Vagy csak tök véletlen jön ki így?
2018. nov. 6. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben hagyd el egy időre nézd meg mi történik, én addig nem futkoznék dokihoz.

Én is laktózintolarens vagyok de én kiütéses is leszek, plusz nem másnap reggelre fosom össze magam. Midnenki más, de csak egy kevés sajtol nekem speciel incs bajom de pl. multkor ettem quesadilla-ttejfölös szósszal és elfeljetettem bevenni enzimet hát igen az után már volt gond. Nekem is szokott görcsölni a hasam de azt meg nem ugy irnám le mint amiyen a te fjdalmad, de ahogy mondtam mindenki más.

2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de ha teljesen biztos akarsz lenni a dolgodban elmész egy vizsgálatra és ott megmondják mi a helyzet. Ha nem laktóz akkor esetleg ott az is kierülhet mi más okozza.
2018. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én sem gondoltam még orvoshoz szaladgálni egyelőre.Az is lehet,hogy csak bújkál bennem valami vírus.
2018. nov. 6. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!