Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózintolerancia elmúlhat...

Laktózintolerancia elmúlhat ha "csak" 4 éve kezdődött?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban diagnosztizáltak nálam 4 év szenvedés után laktózintoleranciát. Csak április óta eszek tejmentesen. A szonda ami 20-tól jelez pozitívat megfújtam 200 ra és még ment felfele mikor a tesztnek vége lett. Szerintetek egy ilyen mértékű laktózintolerancia, ami akkor alakult ki, mikor anorexiából kigyógyultam és újra elkezdtem enni valamikor elmúlhat?

21/L



2019. jan. 14. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát az ok: hibás a bélműködésed, amit pedig rendbe lehet hozni, csak utána kell járni, hogy és miként. (már a vélt refluxot is az okozta)
2019. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És hogy lehet annak utánajárni, hogy kiderüljön mi okozza a problémát?

Laktulózra negatív lettem, megállapított IBS-em is van, mert a tüneteim nem múltak el azóta se. Nem eszek már glutént se, azóta egyre jobb, de még mindig nem tökéletes. Mit lehetne még csinálni?

2019. jan. 15. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!