Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek az ekcèmával?

Mit tegyek az ekcèmával?

Figyelt kérdés

A kezem oldalában, apró hólyagos piros folt van egyre, nagyobb, és nem tudom mit tehetnék rà hogy elmúljon. Orvoshoz nincs időm elmenni, felvételi időszakban vagyok.

Tudnátok tanàcsot adni?

Nem tudom mitől jöhetett ki, cicával alszom, de eddig sosem volt semmi ilyen bajom, stresszes voltam nagyon az utóbbi időszakban, lehet ettől?


2019. jan. 24. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ekcéma a belső szervek problémája. Az esetedben a máj, belek működése lehet a gond. Ha rendbehozod, elmúlik.
2019. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a stressz is kiválthatta, de jobb lenne minél előbb elmenni bőrgyógyászhoz.
2019. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Stressz is lehet, de sokszor emésztési probléma. Ha nem leszel már stresszes, lehet, h elmúlik magától. ha ne, akkor a tej- cukor-és gluténmentes diéta sokszor segít. Gyors enyhítésnek esetleg az Eucerin Atopicontrol SOS krémjét kipróbálhatod.
2019. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!