Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Augmentin és Sumetrolin...

Augmentin és Sumetrolin érzékeny vagyok. Most Ospamox -ot írt fel az orvos. Szedhetem? Nem vagyok benne biztos, hogy tud mind a 2 gyógyszer allergiámról.

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki? Amúgy az lenne a lényeg, hogy tudd, hogy melyik hatóanyagra vagy allergiás, ha az a hatóanyag szerepel a felírt gyógyszerben, ne vedd be, ha nem, akkor szedd be nyugodtan. De mondd el a gyógyszertárban is a gyógyszerésznek O tudni fogja.
2019. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szedheted. Az ospamoxban amoxicillin van, ugyanaz a hatóanyag, mint az augmentinben. De ezt mondani kellene az orvosnak, a saját érdekedben.

Persze az is kérdés, hogy mi bajod volt az Augmentintől. Sokan azt is allergiának nevezik, ha rossz volt tőle a gyomruk...

2019. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb a Summamed nevű tablettát írasd fel! Én is ezekre allergiás vagyok, és ezt szokták adni allergiásoknak.
2019. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!