Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 52 db szúnyogcsípés, vagy...

52 db szúnyogcsípés, vagy allergia?

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem, hogy per pillanat nincsen szúnyogháló az ablakomon, és felkapcsolt lámpánál nyitva volt bukóra az ablak. Lefekvés előtt becsuktam. Alapvetően jól hallok, most is meghallottam egy szúnyog hangját, de nyilván nem hallom meg mindig, és mindenkor, viszont lehetetlennek tartom, hogy egy 6-8-10 szúnyog itt lett volna, mert tuti felébredek, vagy néhány szúnyog is tud 52 db-ot csípni? Fölmerült bennem, hogy ezek nem is csípések, hanem kiütések esetleg? Viszont viszketnek, illetve reggel viszketettek igazán, és pontosan úgy is néznek ki, mint egy szúnyogcsípés. Nagyjából a 95%-a a két alsó lábszáramon jelent meg. Szóval mi lehet ez?

2019. jún. 10. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer 1 darab szúnyog 5 perc alatt kb 15 helyen megcsípett :D , úgyhogy szerintem néhány szúnyog tud 52-t csípni egy éjszaka alatt. Ettől még lehet kiütés, de szerintem valószínűleg inkább szúnyogcsípés.
2019. jún. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogcsípés. Vegyél Fenistilt rá.
2019. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajtam 20 van :s
2019. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És javában csak a lábamon
2019. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lábszárat nagyon szeretik.

Ott biztos vékonyabb a bőr, és hamarabb hozzáférnek a vérhez.


Azért nyitott ablaknál, égő lámpánál én is a szúnyogcsípést tartom reálisnak.

És azok még most is bent vannak.

Amikor így járok, nappal végig szoktam nézni a plafont meg a falakat minden helyiségben. Ki lehet őket szúrni, és legtöbbször meg is találom őket. Olyankor pihennek, könnyű lecsapni. De mikor már ébredeznek, és vadászni akarnak, akkor sokkal nehezebb.

Az előbb voltam kint a kertben, szeretem nézegetni a virágaimat. De most 2 percet sem tudtam kint lenni, annyi szúnyog van. :(

2019. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!