Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ez allergia és magától elmúlik?

Ez allergia és magától elmúlik?

Figyelt kérdés
2 napja a bokámra 3 szúnyogcsípés kaptam, viszketett és kicsit megkapartam. Tegnap már nem volt puffadt viszont ma újra megkapartam és 3 órája folyamatosan vízszerű genny jön belőle, mind a 3 csípés helyéből, olyan mintha pattanás lenne, kinyomtam és órák óta jön belőle a trutyi. Kicsit aggódom, mert egyre fertőzőbbek a szúnyogok. Lehet ebből valami gond? Vagy túlreagálom?
2019. jún. 18. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem allergia, hanem elfertőződött a seb amit kivakartál. Nem vakarni kellett volna, de ha már sebesre, véresre vakartad, nem ártott volna fertőtleníteni. Nem a szúnyogcsípés volt fertőzött, hanem a sebedet te megad fertőzted meg. Nem nyomkodni kell a trutyit, hanem le kell kezelni a sebet. Menj vele orvoshoz, kitisztítják rendesen
2019. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt seb, csak viszketett és picit megvakartam. Pattanáshoz hasonló 3 dudor lett és azokat nyomtam ki, azóta jön belőle az átlátszó folyadék. Nem mertem lekenni semmivel. Ha holnap is így lesz akkor megmutatom orvosnak.
2019. jún. 18. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyit még, hogy az allergia ritkán múlik el magától.

Ha valaha allergiás leszel majd, akkor figyelj oda rá.

2019. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!