Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kínai ruhák mennyire ártalma...

A kínai ruhák mennyire ártalmasak a bőrnek?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi hogy vegyek kínai ruhát, de van egy olyan szép ruha a neten amit Kínából lehet rendelni hogy megakarom venni. De anyum nem rendelnék meg mert kínai. Azt mondja az árt a bőrnek és mérgező anyagokat tartalmaz. Nincs semmi allergiám ( csak a kakaóra de annak semmi köze a ruhához) , meg annyi hogy a kezem száraz ezért kenek rá hidratálót. Akkor mi lehet abban a ruhában hogy nem vehetem meg??

2017. jan. 22. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Semmi. Anyukád buta és túl sok konteót olvasott. Mond meg neki, hogy amúgy a "márkás" nem kínai ruhák nagy része és Kínába, Taiwan-ba meg hasoó helyeken készül.
2017. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lol, anyukad ugye tudja, hogy az agyonhypeolt Nike is Kinaban keszul meg az Adidas, Fila stb.markas cuccok is?

Semmi bajod nem lesz toluk. En evek ota vasarolok kinaiban, neha meg turiban is es soha nem volt borproblemam.

2017. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudja,én sem értem miért nem engedi. Kár hogy kiskorú vagyok és nem rendeletek magamnak. 13/L
2017. jan. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!