Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen allergia lehet ez?

Milyen allergia lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hete elmentem a háziorvosomhoz “szúnyogcsípésekkel”, amelyek a mellkasom körül vannak, behámosodtak. Kaptam egy calciumot, ami nem igazán segített. Doki azt mondta, hogy 2-3 nap múlva várható enyhülés. Ma visszamentem, olyan panasszal, hogy egyre több jött ki a nyakam körül és a hátamon is, apró pöttyök, amik nagyobbak lesznek és behámosodnak, izzadságtól, a melegtől éget, ugyanakkor viszketnek is. Azt mondta, hogy allergiás reakciónak tűnik. Kaptam egy erősebb calciumot és allergia elleni gyógyszert. Ha két nap múlva nem segít egy bőrgyógyászt kell megkeresnem, amely persze nem gond. Izgat mi lehet ez? Kicsit pánikolok.

#kiütés #mellkas körül
2019. júl. 2. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az orvosok nem tudják mi az általában allergiát mondanak. Az okát, eredetét, előzményeit kell megkeresned, azt meg csak te tudhatod.
2019. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit le van maradva az orvosod, mert a kalcium nem hat allergia ellen sajnos. Ne pánikolj, menj a bőrgyógyászatra.
2019. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!