Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sípoló légzés (asztmatikus...

Sípoló légzés (asztmatikus tűnet) miért minden este jön ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, minden évben előjön ez a probléma, hiába ülök benn a lakásban, megy a légkondi, estefele lefekvés előtt/alatt előjön a sípoló légzés probléma, miért csak este jön elő szerintetek?


köszi


2019. júl. 2. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A légkondi, nem mondenkinek tesz jót
2019. júl. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ilyesmit az orvostól, de nem nagyon tudott mit mondani (de én azt gondolom, hogy lefekvéskor felkavarom az ágy környékén a poratkákból származó allergéneket, meg pszichológiai ok is lehet). Mindenesetre kiderült, hogy nappal is fulladok igazából, csak nem érzem, mert azt éreztem "alap", "normális" légzésnek, ami igazából már beszűkült. Ha nem voltál orvosnál, mindenképp menj el, mert nagyon jól kezelhető ez a betegség. A háziorvos tud beutalni.
2019. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel fekszel a tüdődre nyomás nehezedik, próbáld ki hogy megemeled a párnád, hogy a fejed jóval magasabban legyen.
2019. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!