Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hog estére/éjszak...

Mitől lehet, hog estére/éjszakára bedugul az orrom? Lehet rajta valahogy segíteni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 00:20
 1/5 anonim válasza:
Egyik barátnőmnek ugyanez van és orrsoveny ferdulese van tehát először is próbálj ki 1-2 orrcseppet és orrsprayt ha nem működik akkor minden felekepp orvos míg el nem fajul a helyzet
2016. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint te, és nagyon valószínű, hogy orrsövényferdülésem van. Nem kizárt, hogy neked is.
2016. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem minden este dugul be, változó, hogy mikor.
2016. jan. 7. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van.

Kimehetek a virágos rétre, kutya bajom nincs.

Mihelyst lefekszem este az ágyba, kb. fél óra múlva bedugulnak az orraim. Orrspré nélkül nem is tudnék aludni, de így is kb. 4 óránál töbebt egyhuzamban nem alszom, mert addig tart az orrspré hatása.

Bárcsak tudnék állva aludni!

MRI szerint pánszinuzitiszem van, amely erős frontátvonulásokkor fokozódik, és ilyenkor be is kell vennem valamilyen gyulladásgátlót, pl. naproxén (ez a legjobb) vagy ibuprofen alapú gyógyszert, mert olyankor a fejem is fáj, a szemem is begyullad.

Autóban klíma használata, huzat is nagyon be tud tenni nekem. A hideget nem bírom, a meleg jöhet mondjuk 32°C-ig.

2016. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy:

Este meg szoktam inni fél liter teát, ásványvizet, sört... vagy akár tejet is. Na, az is mintha egyből felmenni a fejembe, 10 perc nem telik el, és bedugul az orrom.

2016. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!