Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm,akivel egy napon szultunk,9hósak a gyerekeink.Sajnos őt elvitte a mentő nemsokkal,hogy mindketten haza mentünk a kórházból.Erősen szédült,ájulásérzete volt.Bent a surgősségin megállapították,hogy súlyos vashiányos.Elment házi orvoshoz,mert onnan oda küldték és kapott vastablettát ,amit becsületesen szed is.Viszont állandóan fél,hogy újra elviszi a mentő,ami hálistennek azóta nem történt meg.A.félelem miatt nem mer a babával maradni,mert fél ,hogy pont akkor éri baj,amikor a párja nincs otthon.Engem kér meg,hogy menjek át addig hozzá.Sajnos erre nekem nincs minden nap lehetőségem,mert mint említettem nekem is van egy 9hós gyerekem,férjem meg egy háztartás ,amit vezetni kell.Olykor felhív telefonon,de a telefon sem lóghat a fülemen,addig míg a párja haza nem ér.Rengeteget segítek neki,ahol csak tudok.Ezek a félelmek függ attól is,hogy mennyire fáradt,mennyire tudja a gondolatait elterelni stb....Van nap,hogy elő se jön nála.Mi lehet a baj ?
2019. júl. 23. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szorong, vagy lehet, hogy enyhe pánik. Pszichológus tudna segíteni.
2019. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok.Mondtam is már neki,hogy lehet szorongás áll a háttérben.De azt mondja,hogy nem,butaságot beszélek.
2019. júl. 23. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!