Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok büdös fürdés...

Miért vagyok büdös fürdés után? 17/F

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nagyon könnyen büdös leszek, és aligha lehet eltüntetni ezt a szagot.

(honaljam)

spray-t, dezodort, parfümöt használok, ezekkel sikerül túlélnem a napot, de mégis furcsának tartom, hogy fürdés után ha egyszer tusfürdőzök büdös maradok(nyílván nem annyira)

ha pedig 2x maximum 1 óra és megint büdös leszek

borotválkozni rendszeresen borotválkozok

jaa és egyáltalán nem vagyok izzadós. ha lefutnék 10km-t talán akkor izzadnék meg egy picikét

mitől lehet ez?


2019. júl. 24. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok? :/
2019. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ruházatot milyen gyakran cserélsz? Bocs a feltételezésért, de valakinek nem evidens, hogy naponta kéne váltani azt a ruhát, ami közvetlenül hozzáér a bőrhöz.
2019. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Furodj alaposabban. Te is irod hogy 1 tusfurdozes nem hasznal, akkor 2szer kell. Én kenős és fújós dezodort is hasznalok bár én lány vagyok de izzadósabb. Ezt ajanlom neked is, vagy csereld le a dezodort/tusfurdot masikra hatha azzal van a baj. Ha nem műxik akkor gyógyszertárban lehet venni egy ilyen folyadekot aminek a nevére nem emlekszem, de nagyon visszafogja az izzadtsag mirigyeket. Mondjuk te azt irod h csak a szaggal van baj nem az izzadtsaggal. Ebben az esetben mondom, 2szer mosd meg a honaljadat hiszen te is irtad h ugy jobb az eredmeny. Az old spice dezodort ajanlom, nagyon jó. Én is hasznaltam regebben, vannak belole nőiesebb/uniszex illatok és sokkal erősebb mint a női dezodorok ezért szeretem. Hátha beválik neked is.
2019. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lehet kapni só alapú izzadásgátló stiftet, aminek az a neve, hogy Murnauer Mineralis. Keress rá a neten vagy a krémmánián. Teljesen szagtalanítja a hónaljat.
2019. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket! remélem valamelyik befog válni c:

egyébként a ruháimat naponta cserélem, mindent

az elsőnek meg csak annyi hogy nem tudom..(én erre tippelek) ha ezen tippek egyike se fog beválni akkor megnézetem, már ha egyáltalán meglehet

2019. júl. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!