Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vagyok büdös?

Miért vagyok büdös?

Figyelt kérdés
kb 2 éve mondják az osztálytársaim folyamatosan hogy ilyen olyan büdös vagyok.. Még ha egy ember mondaná nem is hinném el, de volt már hogy családtag is szólt hogy kicsit büdi vagyok. Egyszerűen nem tudom mit tegyek.. Fürdök minden este rendesen. Borotválom magam mindenhol hogy az se legyen ok a büdösségre. Rendszeresen fújom magam dezodorral és parfümmel a suliban mégis megkapom hogy bűzölgök.. Sajnos reggel nem tudok fürdöni mert igy is 6 kor indulok suliba és 5 kor kelek hogy elkészüljek :(

2017. szept. 26. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy otthon van nálatok büdös? És azt beveszi a ruhád az ágyneműd minden. Kérd meg egy barátodat akiben bízol "szagolja ki" nálatok mi vagy hol van büdös. Az is kérdés milyen szagot éreznek? Áporodott, izzadt, cigiszag?
2017. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!