Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mitől lehet, terhesség...

Ez mitől lehet, terhesség vagy betegség, vagy a fobiam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban furcsán érzem magam.

Nem kívánom a cigit, nem kívánok úgy semmit, sőt a szagokra is érzékenyen reagálok ami eddig nem piszkálta az orrom az most igen. Igaz voltam kb 2 hete nőgyógyásznal mert nagyon megvisel a mensim, ott csinaltak éves rák szűrést ami sajnos nem lett jó, mert valamit találtak de telefonon nem mondták el hogy mit. Annyit árultak el hogy további kezelésre van szükségem, egyébként az is hozzá tartozik hogy sokat fáj az alhasam nem csak akkor amikor mensizek. Továbbá hányás fobiam is van amitől alapból mindig rossz az étvágyam. De mostanában nem tudom mi van valami egészen más történik. Tulajdonképpen semmim se fáj ami arra utalna hogy elkaptam volna valamit. Mi lehet a bajom , ja és folyamatosan minden órában álmos vagyok.

23/n


2019. aug. 5. 09:13
 1/2 A kérdező kommentje:
A mensim most múlt el, pár napja
2019. aug. 5. 09:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichoszomatikus stressznek hívják. Aggódsz a rossz eredmény miatt mert még nem tudod pontosan mi a helyzet. Először is újabb mintát fognak venni, ezek a rákszűréses eredmények sokszor megtévesztőek, mivel a hüvely ph-ja sem állandó, így kisebb gyulladásokra már érzékenyebben reagál. Mindenesetre menj vissza, vesznek újabb mintát, annak az eredménye adja a további teendőket. Lehet csak leecsetelik mert mondjuk méhszájsebed van.
2019. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!