Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan, aki már többször...

Van olyan, aki már többször is elájult életében?

Figyelt kérdés

Lehet tudni hogy mi okozta?

Voltál orvosnál vagy kivizsgáláson?

19L



2019. aug. 11. 09:48
 1/4 anarchy666 ***** válasza:
100%

Okozhatja a vérnyomás vagy a vércukor leesése, szívprobléma, koponyasérülés, valamilyen stresszhatás, stb, stb.

Ha ki akarod deríteni mi okozza akkor szükséges az orvosi kivizsgálás.

2019. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
91%

Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, de azért szívesen válaszolok.


Szerintem velem ebben a 6 évben egyszer sem volt, hogy egy-két hónapban ne ájultam volna el.


Nekem a szokásosnál jóval alacsonyabb a pulzusom és mellette vashiányos is vagyok. Ami viszont nálam mindig kiveri a biztosítékot, az a vér. Mindig mikor csak egy kicsit is megsérültem (kés, horzsolás,.. Stb), akkor elájultam. A vérvételek meg nálam horrorfilmbe illőek. Rengetegszer mentünk régebben és nagyon utáltam. Hál istennek mostanában már 3 hónapban ha egyszer előfordul az már jó. Mint mondtam nagyon alacsony a pulzusom, vérnyomásom ezért volt egyszer rajtam 24 órás mérő, de nem segített semmit. Vastablettát is szedtem jó pár hónapig, de nem jött be.


Remélem idővel kinövöm :)

15/L

2019. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én eddig minden vérvételem után elájultam.
2019. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én 3 éves korom óta évente többször is elájulok. Számtalan orvos vizsgált ,az ország legjobbjaihoz küldözgettek, ijesztgettek epilepsziával cukorbetegséggel nyaki érszűkülettel, szív problémákkal stb stb szóval azt hiszem mindent kivizsgáltak nálam elejétől végéig 30 évem alatt minimum 5x. SEMMIT sem tálaltak.

Egyszerűen azt mondták van aki genetikailag így van összerakva. Én ilyen ájulósra sikerültem.

Mindenkitől egész életemben azt hallgattam h jujj hát ilyen betegség nélkül nem lehet ha nem szervi akkor lelki. Na emiatt voltam sok terapeutánál még több pénzt költeni hogy ők is közöljék h rendben vagyok csak én ilyen vagyok.

Hacsak nem az van h egy eddig ismeretlen, ájulást kiváltó betegségem van amit nem ismer az orvostudomany (ezt azért érősen kétlem) akkor igenis létezik olyan h valaki gyakran ájul minden betegség nélkül.

Nem egyszerű de lehet így élni. Én pl érzem az előjeleket és le tudok ülni vagy szólni vkinek h bocsi elájulok légyszi hívj segítséget..

Ez inkább a páromnak nehéz aki látja az egészet és tehetetlennek érzi magát.


Mindenesetre ha nálad is vannak hasonló dolgok és nem csak kíváncsiság szülte ezt a posztot, akár mekkora macera el kell menni a teljes kivizsgálásra és utána kell járni mi okozhatja.

Nem az orvosról lebeszélni akartalak ezzel csak valahol nyugtatni hogy nem mindig van betegség emögött.

2020. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!