Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 18 éves lány vagyok, és kb...

HhSzsz01 kérdése:

18 éves lány vagyok, és kb egy éve aggódom az egészségem miatt. Többször is előfordult már mellkasi fájdalmam, legutóbb pedig a légzésemmel volt pár napig gond. Voltam orvosnál de úgy tűnik minden rendben. Segíthet valami?

Figyelt kérdés
Gyakran vagyok fáradt, rosszabb kedvű. Lehet ezeknek valóban csak lelki oka?Sok feldolgozatlan dolog van bennem, de rémosztőek ezek a semmiből jött tünetek. Volt már valakivel hasonló?

2019. júl. 2. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol magaddal, foglald el magad értelmes, hasznot hajtó tevékenységgel.
2019. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
"csak lelki"? ezt nem gondolod komoylan , ugye? a lelkki rész ugyanolyan fontos, simán belelehet halni a pánikba félelembe vagy szép lassan a feldolgozatlan stresszbe.
2019. júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vizilabdázó is halt már meg húszévesen szívrohamban, hiába ment át a sportorvosin. Ha rosszul érzed magad, pihenj többet, ha ez sem elég csökkentsd a fizikai terhelést, ha fontosabb, hogy életben maradj.
2019. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Meg kell szüntetni azt az állapotot az életedben, ami ezt a fokú stresszt okozza!

Elköltözni, kidobni a pasit, munkát váltani, kevesebbet járni haza, amelyik éppen aktuális..

Bizony, hogy lelki eredetű, ha EKG-n és semmin nem látszik! Viszont rossz fogak, tályog, góc is okozhat szívbetegséghez hasonló tüneteket!

Midkét állapotot ismerem sajnos..

Pszichológus is tud segíteni, de jobb ingyen kicsacsogni a csajokkal! ;)

2019. okt. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azert a lelki okok,nem "csak". Komoly dolgokat tud okozni sok sok feldolgozatlan lelki dolog a testben!!! Ugyh erdemes pszichologushoz fordulni es nem csak baratokkal kibeszelni. Egy jo szakember mash tud segiteni sokszor mint a baratok. De a baratok is fontosak.
2020. febr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!