Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A gyomorfekély nyomásra fáj?

A gyomorfekély nyomásra fáj?

Figyelt kérdés

Már nem tudom elképzelni mi bajom van, orvosnál voltam, azt mondta szedjek nyugtatót. Mert hogy mondtam neki hogy mostanság sokat idegeskedek, össze vissza eszem, és hogy az epém, vagy a májam, vagy nem tudom mi.

Ez volt múlt héten, de még mindig fáj, ha megnyomom az bordáim alatti részt elöl, szúró fájdalmat érzek, de a hátamban is. Most a barátnő felvetette, hogy lehet hogy gyomorfekély. Azt hiszem, elmegyek az ügyeletre este, mert a saját dokimtól úgy látszik semmit sem várhatok. De azért nyugtalan vagyok, hogy mi a fene lehet ez.


2010. júl. 13. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyomorfekély étkezésre fáj. Ha jobboldalt van, akkor lehet epe, az tud a hátba is kisogározni.
2010. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennel részletesebb tünetek kellenek.

Ha a jobb bordaíved alatt fáj, az inkább nyombél probléma, és nem is feltétlenül fekély, hanem lehet az idegeskedéstől a sok gyomorsav kikezdte kicsit a nyálkahártyát.

Persze epe is lehet.

Meg akármi más, de ezek a leggyakoribbak.

Menj el egy belgyógyász-gastroenterológushoz, a biztos diagnózist viszont a gyomortükrözés adja, ami során a nyombelet is vizsgálják.

2010. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!