Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 5 napja van körömbenövésem az...

5 napja van körömbenövésem az egyik ujjamon (gyűrűsujj) -Ez előőt is volt már ugyaitt de az 1-2 napig tartott és akkor rosszul vágtam a körmömés maradt egy kis rész belőle?

Figyelt kérdés
Most ez újra előjött csak most sztem egy kicsit súlyosabb először fájt,a harmadik napon gennyes lett,azóta betadinnal kezeltem és ma,az ötödik napon már nem fáj annyira és körülötte ilyen rózsaszínes és kezdi visszanyerni a "bőrszínt".Ez gyógyulást jelent?
2010. júl. 13. 13:50
 1/1 anonim válasza:
Pedikűröshöz kell vele menni időben még gennyesedés elött, mert egy gyógypedis kiemeli a benőtt körömsarkat, míg egy gyulladtat a dokik többnyire letépnek:). Egyébként létezik egy spange nevű eljárás a benőtt köröm korrigálására, ami fájdalommentes és végleg helyes irányba tereli a körmöt. Ha érdekel írj vissza, tudok profi gyógypedis számot adni. Szia
2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!