Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömbenövésem van, holnap...

Körömbenövésem van, holnap vágja ki a doki, mire számoljak?

Figyelt kérdés
nagyon fáj?gondolom érzéselenítésben csinálják,jelenleg kötés van rajta hogy felpuhuljon,lesz rajta varrat? mennyi idő múlva tudok rendesen cipőt húzni rá?
2010. ápr. 27. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,érzéstelenítik,nem tudom pontosan,hogy szikével csinálja-e de szerintem nem fog fájni,már felpuhult körmön dolgozik.Nem lesz rajta,miért kellene összevarni?A cipő kényes téma,de biztos ajánl valamit,hogy ne nyomja.
2010. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz varrat, és csak az injekciót fogod érezni! - cipőt első 1-2 napban nem tudsz húzni, de szerencsére jó az idő, jöhet valami szandi, esetleg nem szoros, vékony cipő...
2010. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát mit mondjak túl vagyok rajta,maga a beavatkozás nem fájt,érzéstelenítőt kaptam,de mikor annak kiment a hatása,kegyetlenül fájt,nem aludtam vele és még most sem tudok ráállni,valamint nem jól írtátok,mert van rajta varrat,3 öltés

amúgy köszönöm a válaszokat

2010. ápr. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!