Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnapos vagyok, és vacakul...

Másnapos vagyok, és vacakul érzem magam, nektek ilyenkor mi válik be?

Figyelt kérdés
Nem először vagyok másnapos, de most nagyon sz.r, bár nem mondom, hogy nem volt ennél rosszabb már, de nagyon zavaró. Nem fáj a fejem, de szédelgek, zavart vagyok, erős pánik-érzés ,nem érzem jól magam. Iszom a vizet, mint a gödény, reggeliztem normálisan, gyümölcsöket is eszegetek, de csak nem jobb. Szeretném minélelőbb elmulasztani, mert lent vagyunk szüleimnél, és nem akarom nagyon, hogy lássák rajtam. Hajnali 5-től, majdnem dèlig aludtam. Mit tudtok a szédelgés, kábaság csökkentésére javasolni? Köszi a segítséget.
2019. aug. 24. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejsav tartalmú erjesztett ételeket, pl. kovászos uborkát.
2019. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hánytam, meg semmi, és vészesen sokat nem is ittam, de nem vagyok egy nagydarab, es nem is ettem rendesen tegnap.
2019. aug. 24. 13:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. aug. 24. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok víz, zsíros kaja, kenyér... de igazából a tested úgy is jelzi, mit akarsz enni. Lehet neked a vajaspirítós jobban bejön.
2019. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb 16:00-ig tartott, azóta jobban vagyok sokkal. Végül csak a meleg főtt étep segített és a sok citromos víz. :)
2019. aug. 24. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Kola!
2019. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!