Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Új munkahelyem van. Munka...

Új munkahelyem van. Munka után csak fekszem. Máshoz nincs erőm. Mi lehet a gond? Hogy javítsak ezen? Másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen munka? Munkahelyváltás amúgy... nem élet az, hogy dolgozol napi x órát, és utána az értékes szabadidődben hulla vagy
2019. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kimerít a munka, javaslom ha nem edzel, kedzj bele valakibe hogy legyen kondid. A próba időd alatt amúgy is jobban kell teljesiteni, ami stresszel jár. A szervezet ettől is kimerül. Szerintem jót tenne ha megpróbálnál relaxálni, kimenni a természetbe hogy fel tudj töltődni. Ha így se lenne jobb, én elgondolkodnék nem-e a munkával és az ottani körülményekkel van a gond.
2019. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Középvezetői munka, emellett az eddigieknél nagyobb felelősség és szakmailag is többet kell nyújtanom mint más munkáimban.

Két hét után már görcsben állt a hátam. Most meg a munkával álmodom.

Délután, hétvégén fekszem, filmezek, mert más már sok lenne.


Szerintem csak a változás miatt ilyen és később javul. Legalábbis remélem.

Mindenesetre nem gondolkodom munkahely váltásban.


Viszont mit tehetek a változásáért?


Masszőrhöz most járok. Volt hogy valeriánát vettem be.

Néha sportolok is.


Akkor még több sport kéne, meg vitaminban gazdag étrend?

2019. aug. 24. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeres edzés heti kétszer legalább, amíg van sztressz, addig szedjél B vitamin komplexet, multivitint is. Kitartást!
2019. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én is 3hete váltottam, hasonló "tüneteim" voltak az első héten, de ahogy visszavezettem a dolgokat rájöttem, hogy most sokkal nagyobb igénybevétel alatt van az agyam és az érzékszerveim. Még a betanulós időszak van amikor figyelek hogy mit hogyan kell, stb és így a napi 8órában végig kb közel 100%-on próbál pörögni a szervezetem. Ez később, ha már teljesen vagy részben önálló munkavégzés lesz, akkor javulni fog, mert magamnak osztom majd el az időt, tarthatok több "bambulós" kávészünetet vagy pl hallgathatok zenét fülessel. Ezek nálam mind stresszoldók és munka könnyítők. Az álmodás nálam is jelen volt. A régi munkahelyemmel egész éjjel nyomasztó álmaim voltak, de ott már borzalmasan éreztem magam és lelkileg sem voltam toppon... végül a váltás hozta a megváltást az alvásban. Mostanság az új helyemmel is álmodom néha, de csak reggelente, amikor már nem olyan mélyen alszom. Erre az lett a praktikám, hogy fél órával hamarabb felkelek, mint előtte, így elkerülnek az álmok. Vagy akkor kelek, amikor először kinyílik hajnalban a szemem mert utána már csak felületes visszaalvásaim vannak, amikor minden hülyeséget összeálmodok. :D

Előttem írták a sportot, azt én is ajánlom. Főleg vezetői szinten, kiváló a stressz levezetésére!

Remélem tudtam segíteni :)

2019. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most mondd meg, de őszintén, miért nem akarod a főorvos úr példáját követni? Látod milyen fitt és makkegészséges?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!