Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori szédülés hirtelen...

Gyakori szédülés hirtelen mozdulat után. Ezzel jár gyengeség, bizonytalan egyensúly. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Péntek óta állandó szédülés, enyhe fejfájás, gyengeség és jobb karzsibbadás. Szerencsére egy ideje már nem hánytam, de pár hete ugyanilyen szédülés és rosszullét esetén mindig hánytam, illetve percekig nem láttam és a fülem is bedugult. Fekve és ülve egyaránt forgott velem a világ. Ügyeletre nem akartam menni, hétvégén alig van orvos. Végig szenvedtem a hétvégét, holnap kiderül mi lesz, de előre félek a várakozás miatt.


Első tippem a fülgyulladás, amiatt lehet egyensúlyzavar, szédülés. A vérnyomásom jó, 120/80 mindig, a cukrom is rendben.


2019. aug. 11. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben bőven bent vannak a sztrok tünetei is.

Mindenképp orvost ajánlanék.

2019. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számos oka lehet. Azért kell kivizsgáltatnod magad, hogy kiderüljön.
2019. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, na jiderjlt, hogy mi volt a gond?
2019. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem derült ki! Nem érek rá orvoshoz menni, talán október környékén lesz kis szabadidőm, most a munka miatt így vagyok. Amúgy nincs már az a hirtelen szédülés, de nem mondanám magam 100%-osnak, mert állandóan fáradt vagyok hiába alszom ki magam éjjel. 30 vagyok, gondolom csak kimerültség miatt jöttek ezek a rosszullétek.
2019. aug. 30. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült mik voltak az okok?
2020. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!