Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alszik-e valaki nyitott...

Alszik-e valaki nyitott ablakkal közületek? Nem hűltök meg reggelre?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van, már alig lehet bírni. A párom könnyen meghűl és ezért félek nyitva hagyni...
2010. júl. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Estére, éjszakára is legalább 20-25 fokot mondanak. Egy bemelegedett lakásban még több is van. Takarózzon egy pléddel vagy lepedővel (a fázós derekam miatt én is így alszom), és biztosan nem hűl meg.
2010. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én télen is,nem tudnék levegő nélkül lenni,hogy a francba bírjátok?Takarózzatok be,nem lesz semmi baja az embernek/asszonynak.
2010. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ablakom sem volt már bezárva 3 hete.
2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párod takaródzon be és nem lesz semmi baja. Nálunk is éjjel-nappal nyitva van a tetőablak éppen az ágyunk fölött.
2010. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én borzasztóan fázós vagyok, és hamar meg is fázom, viszont már 4 napja nyitott ablaknál alszok, de azért egy vékony pléddel be vagyok takarózva. Még nem tüsszögö, és az orrom sem folyik. (Ami azt illeti, reggel így is izzadva kelek).
2010. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meghűlni ilyen melegbe?? :O dehogyis :D
2010. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!