Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt-e olyan közületek,...

Volt-e olyan közületek, akinél találtak valamit góckutatás során és utána tényleg megszüntek a panaszai?

Figyelt kérdés
Évek óta ekcémás vagyok és évek óta sehol sem találtak semmit, most a legutóbbi vizsgálatkor 1 hónapja gócot találtak a mandulámban. Okozhatja ez a panaszaimat? Akkor miért nem vették észre a korábbi vizsgálatokkor (kétszer is negatív lett a füll-orr-gégészeti góckutatás eredménye)?
2011. aug. 14. 17:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Lehet, hogy begyulladt a mandulád kicsit, vagy nem függ össze az ekcémával. Ha összefügg, okozhatja.


Nekem gyerekkoromban volt szédüléses betegségem, valami szív-érték is iszonyat volt, és gócot kerestek, mert nem tudták mi bajom tulajdonképpen. Végülis a fogamban találták meg a baj okát, egy rágófog volt. Megpróbálták megmenteni, de végül ki kellett húzni, és az összes bajom elmúlt, az értékeim helyreálltak. Már felnőtt vagyok, de egy-két éve agyonvizsgálták a szívemet is valami miatt, és semmi baja hála Istennek azóta sem.

2011. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2011. aug. 14. 18:08
 3/3 anonim válasza:
Szívesen, gyógyulj meg! :)
2011. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!