Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérnyomást hogyan csökkentsem...

Vérnyomást hogyan csökkentsem ha nincs lehetőség gyógyszert bevenni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel barátaimmal buliztam, fogyasztottam alkoholt is, és reggel mikor keltem(3 óra alvás után) nagyon fájt a fejem és furán éreztem magam. Ittam kávét, majd mikor lenyeltem az utolsó kortyot is, akkor jutott eszembe hogy vérnyomást kéne mérnem szerintem. 139/73 pulzus 107 úgyhogy még kávé nem hatott, és ez így szerintem magas. Viszont munkában vagyok és gyógyszert bevenni nincs lehetőségem, nicns is nálam semmi. Még mindig magas lehet kicsit, remélem nem dobta meg a kávé nagyon...Mivel tudnám csökkenteni?
2010. júl. 14. 07:52
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 18/L
2010. júl. 14. 07:55
 2/5 anonim ***** válasza:
nem magas a vérnyomásod, legfeljebb emelkedett...igyál sok vizet
2010. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szapora pulzust a kv okozta, legközelebb meg ne menj melóba másnaposan...:P vérnyomást nem fogsz tudni nagyon csökkenteni, ellenben jól jársz, ha vizet/teát iszol:) Mit rémüldözöl 18 évesen??
2010. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
alapjáraton nekem max 120...ahoz képest magas
2010. júl. 14. 08:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már biztos lecsökkent. De ha sport közben mérnéd, akkor is hú de magas tud lenni. Nyugi, teljesen normális.
2010. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!