Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van erre valami lehetőség?...

Van erre valami lehetőség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet butaságnak hangzik majd a kérdésem. Nagyon zavar, hogy az orrom jobb oldalán van egy anyajegy, leginkább esztétikailag, de a látókörömbe is "belelóg". Szerintetek van lehetőség arra, hogy ilyen anyajegyet eltávolítsanak? :/ Ez teljesen normális, kis méretű, nem kiemelkedő anyajegy. De engem zavar. Próbálom elfedni, amennyire lehet, de teljesen lehetetlen, és a bőrömnek sem tesz jót, ha állandóan kenegetem. Lehet, hogy nincs még ilyen megoldás, de ha valaki tud ez ügyben valami tanácsot, azt megköszönöm. A normális válaszok érdekelnek. :) Előre is köszönöm.
2011. aug. 17. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

úgy tudom az Sztk-ban leszedik, megmondod hogy zavar.

Én is készülök valamikor felhívni őket mert nekem is vannak amik zavarnak.

2011. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hogy szedik le? neked is rendes, nem kiemelkedő anyajegyed van? kb. ilyesmire gondolok: [link]
2011. aug. 17. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, lézerrel vagy szikével de azt tanácsolják hogy szikével. De még nem volt eltávolításom.

Hát a halántékomon picit kiállóbb mint a képen, de elkapartam régen és azért vetetném le nehogy baj legyen. De szerintem neked is leszedik ha elmondod miért zavar.


Remélem nekem is leszedik őket.


De telefonálj oda ha biztos akarsz lenni!

2011. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, köszi, de nem értjük egymást :) nekem abszolút normális, NEM KIEMELKEDŐ. Ezért is nehezebb a dolgom, nem biztos, hogy erre találok lehetőséget.. :(
2011. aug. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!