Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem érzem, hogy pisilni...

Miért nem érzem, hogy pisilni kell?

Figyelt kérdés
5 napja alhasi fájdalmaim voltak. Mára ezek elmúltak és helyette derékfájás jelentkezik a jobb oldalon, viszont azóta nem érzem, hogy pisilnem kell. Nincs ingerem, nem érzem, hogy mennem kell. Viszont amikor elmegyek akkor normális mennyiségű jön, nem csíp nem fáj de az inger nincs meg. Este lefekvéskor elmegyek wcre majd reggel is felkeléskor de akkor sem érzem, hogy a hólyagom meg lenne telve, semmi pisilés inger nincs, a derekam viszont leszakad.
2019. szept. 1. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben menstruáció előtt volt ez (nem írtad, hogy férfi vagy nő vagy). De ha egy hétnél tovább fennáll, mindenképp menj orvoshoz.
2019. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Menstruáció első napján kezdődött de már nincs meg.
2019. szept. 1. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:
A veséd fájhat, nem a derekad. A helyedben én elmennék orvoshoz!
2019. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, de nem mondott az égvilágon semmit sem. Holnap futok még egy kört.
2019. szept. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!