Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Iszonyatosan...

Mi lehet velem? Iszonyatosan fáradt vagyok, erős félelemérzetem van, szédelgek, kissé fáj a fejem. Kb. Úgy tudnám leírni az állapotomat mint egy iszonyatos másnaposság ami 3 napja tart.

Figyelt kérdés
Nem ittam egy korty alkoholt sem! Az előzmény, hogy az elmúlt 2 hétben lelkileg megterhelő dolgok értek és sok feszültségben volt részem a munkahelyemen. Pénteken éjfélig dolgoztam. Közben kijőtt brutálisan a parlagfű allergiám is és a gyógyszerek nem hatnak rá semmit. Pedig már dupla adag orrsprayt fújtam. Keveset is aludtam meg sokat idegeskedtem. De mégis végig tudtam csinálni a 2 hetet. Most már túl vagyok rajta de ez lett. Nem értem mi történik velem? Csak az allergia gyógyszerek mellékhatása? Vagy pszichésen van bajom? Nem vagyok lázas, a fejemen kívül nem fáj semmim. Az sem nagyon. 2 hónapja voltam vérvételen minden rendben volt. Ma dolgozni sem bírtam bemenni. :( Valami tipp jól jönne mitől lehetnék jobban. Vagy egyáltalán mi ez az egész. Teljesen kész vagyok. :(
2019. szept. 2. 16:53
 1/7 alletta ***** válasza:

testi, lelki kimerültségre gondolok, ami nem csoda ennyi stressz, munka mellett, és még az allergia is rátesz sajnos. pár nap 10-12 órás alvás jót tenne.

esetleg egy új vérkép célirányosan, házi orvossal megbeszélve.

2019. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak nem tudok aludni a tüsszögés, iszonyatos orrviszketés meg a meleg miatt sem. Az utóbbi mondjuk holnapra legalább megoldódik.

1 hónap múlva lesz a munkahelyi vervétel. Engem nehéz megszúrni, most nem akarok mégegyet, 1 hétig tartó kézfájással. ;(

Legszívesebben sírnék csak az sem megy valamiért.

2019. szept. 2. 17:09
 3/7 alletta ***** válasza:
próbálj meg ma korán lefeküdni, jól átszellőztetett lakásban. allergiára nem tudsz gyógyszert bevenni, ami segítene, hogy pihenni tudjál. rossz a vénád, azért nehéz vért venni?
2019. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem be gyógyszert, fújtam orrsprayt. 4 géle van itthon. Egész nem semmi nem használt, azt hittem megpusztulok. Szédültem az orrfújástól meg tüsszögéstől. Most kicsit jobb, mindjárt megyek is aludni. A baj csak az, higy hiába feküdtem le az elmúlt napokban korán. Elaludni nem sikerült csak hajnalban. :( holnap muszáj mennem dolgozni ha másképp nem megy négykézláb. :(
2019. szept. 2. 20:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem látszik a vénám. Kézfejből szoktam sokadik próbálkozásra. Utána minimum egy hétig fáj. De volt, hogy 5 nővér 7szer szúrt meg. 2 hónapig nem tudtam fogni. Amúgy nem félnék a vérveteltől. De emiatt utálom. :(
2019. szept. 2. 20:17
 6/7 alletta ***** válasza:
sikerült aludni valamennyit? vérvétel előtt igyál két pohár vizet, könnyebben tudnak vért venni.
2019. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktam. Kb.5 órát. :(
2019. szept. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!