Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnaposság ellen milyen jól...

Másnaposság ellen milyen jól bevált módszereket ismertek? Vagy másnaposság utáni erős hányinger megszüntetésére?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap kicsit többet ivott a kelleténél. Nagyon ritkán iszik és hát jó volt a társaság és keverte az italokat :( Ma pedig egész nap elképesztően kivan bukva, még csak vizet sem tud inni mert azt is kihányja:/ Szeretnék neki segíteni elsősorban az erős hányingert megszüntetni. Az a baj h gyógyszer nincs itthon erre. Segitsetek légyszi

2012. dec. 8. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
B vitamin. Ha nincs B vitamin tartalmú gyümölcsből sok.
2012. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami nekem be szokott válni az a mandarin vagy narancs, vagy a víz alapú citromos jégkrém meg egy pici háztartási keksz:))
2012. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem használ, csak a harmadnap, van ilyen. Piálás utáni napot direkt regenerációval kell tölteni :DD
2012. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, nekem egy jól bevált módszer:

mindenképp szerezz be egy B6 vitamint, olcsó is és vény nélkül hozzájuthatsz. Ez sokáig kitart, 30 darab van benne és csak erős hányingernél vedd be. Nálam ez szokott hatni, van hogy erősebb hányingerem van, esetleg elrontottam a gyomrom akármi, bekapok egyet belőle, jó bő vízzel kortyolgatva, ha ez se segít mellé egy kis citromot nyalogass 100%-os hatás. Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!