Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha leülök valahova és utána...

Ha leülök valahova és utána felállok akkor elkezdek szédülni és olyan érzésem van, mintha el veszteném az eszméletem egy másodpercre, ez miért történik, alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges h vérnyomás problémáid vannak
2010. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a vérnyomással mégis mindíg szédülök! megszoktam mérni utánna azonnal!:) De nekem picit elsötétül a kép!
2010. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás
2010. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Alacsony vérnyomás, de utána hiába méred mert hamar helyreáll. Ne aggódj miatta. =)
2010. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyankor egy pillanatra leesik a vérnyomásod.Ilyen nagy melegben ez gyakran előfordul velem is,és szerintem nagyon sok emberrel.Igyál több folyadékot,és ha esetleg kaját nem is kívánsz,egyél pár szem szőlőcukrot,hogy a vércukrod a helyén legyen.
2010. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig szédülök meg elsőtétül a kép. És ez nem csak nyáron van. nálam ez mindennapi probléma!:S
2010. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam is mindennapos...Felkelek, szédülök, pillanatnyi feketeség, aztán teljesen elzsibbadnak a lábaim és gyengének érzem magam...Ez nálam nem csak nyáron van, hanem máskor is, és elég sűrűn fáj a fejem ish...De ez lehet vérnyomás, vagy lehet talán a túlzott idegeskedéstől és a melegtől is...Jobbulást!
2010. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!