Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomás, magas...

Alacsony vérnyomás, magas pulzusszám. Mitől?

Figyelt kérdés
A kávétól és koffein tartalmú italoktól rosszul vagyok...
2011. nov. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 92/65 90P és erre ritmus szabályzót kaptam (Betalocot) Ha beveszem, a pulzus szám 75 lesz és ez felviszi a vérnyomást 100/70-re, akkor már jobban vagyok, nem alszom el és tudok koncentrálni.
2011. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja a kávé nem segít nekem, picit felviszi pár percre a vérnyomást, de utána le is esik. Egésznap nem kávézhatok.
2011. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináltass Szív ultrahang vizsgálatot. Elegendő folyadékbevitelre ügyelni kell.
2011. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen tényleg, az is segít, ha többet iszol, mert az ad egy nyomást a szervezetnek és akkor magasabb a vérnyomásod. Ezt a háziorvos mondta.
2011. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72 évesen ez már teljesen normális.
2011. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
30 múltam. :D
2011. nov. 12. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp vizsgáltasd ki magad mert vészesen alacsony vérnyomásnál alakul ki magas pulzus, mert így próbál kompenzálni a szervezet.

És ne igyál koffein tartalmú italokat ha rosszl vagy tőlük.

2011. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szívizom gyulladásom volt gyerekkoromban. A vérnyomásom és a pulzusom is hasonló. Nem birom a kávét és a szeszes italokat.
2011. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!