Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hete folyamatosan szédülök...

1 hete folyamatosan szédülök és 2 napja a gyomrom is el kezdett égni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha rágcsálok valamit akkor nem szédülok de ha abba hagyom rögtön. A gyomrom meg folyamatosan ég hiába vettem be gyomor égés ellen bármit is nem hatott..Orvoshoz csak holnap megyek. Köszönöm a válaszokat előre is.

2019. szept. 17. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedules esetleg vertigo?


Fuled nem piszkalod? Nekem sokat viszked, fulpucoloval szoktam “vakarni”, es hat masnap, minimum reggel iszonyat mod szedulok. Meg ugytunik vertigom is van.


Fejserules?


Gyogyszer?

2019. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy magas a vernyomasom de arra szedek vernyomas csökkentőt és azóta rendes a vernyomasom tehát attól nem hiszem. Most olvastam el a vertigo(sose hallottam róla) panaszait és hasonlóak nekem is.
2019. szept. 17. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmilyen fejsérülésem sincs
2019. szept. 17. 18:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem viszket a fülem
2019. szept. 17. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:

A főorvos úr megmondja mit kell tenni:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
mi lett??
2019. okt. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint kiderült a pajzsmirigyet eredményem rossz lett és mindennek a pajzsmirigyhez van köze úgy hogy most azt vizsgálják folyamatosan
2019. okt. 11. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!