Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A heti szintű füvezésnek...

A heti szintű füvezésnek vannak élettani hatásai, illetve rombolja a hosszú, rövidtávú memóriát?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
hogy a szarba ne lenne
2019. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Ezt most nem írrhattad komolyan ... káros ,a memóriát nem tudom mennyire roncsolja de a belső szerveket eléggé
2019. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Persze hogy van. De guglin miert nem keresel ra...ja mert mar karosodott a rovidtavu memoriad?:-)
2019. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem. 😎 Koliban van pár arc, akik minden hétvégén nyomják, és érdekes hogy az iskolában nincsenek gondjaik.
2019. szept. 18. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:

“Mindennek megvan a maga helye és ideje, a füvezésé a főiskola.”

Ez egy sitcomban hangzott el, nem véletlenül. Minden “aligfelnőtt” szétcsapja magát hétvégente, ki alkohollal, ki mással, de attól még tisztességesen tanulnak, és miután munkát vállalnak abba is hahyják. Nem lesznek nyálcsorgató zombik, amilyennek a “ticcsukbe!” emberek elképzelik az átlagos fogyasztót. Itt is milyen kárörömmel firtatták, hogy ugye máris megbolondultál, de ha nem, akkor majd hamarosan.. 😃

2019. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
A rendszeres fogyasztása károsan hat igen, az agysejtekre is. Másképp mint az alkohol (nem azt mondom, hogy jobb egyik a másiknál, mielőtt valaki félteértené). De volt “szerencsém” alkoholistához, és olyanhoz is aki rendszeresen füvezett, és utóbbi néhány év után sokkal rosszabbul járt.
2019. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A rendszeres fogyasztás abbahagyása után, a memóriafunkció helyreáll?
2019. szept. 18. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában igen, de tudni kellene, hogy mennyire volt aktív szerhasználó a fogyasztó. Mert a totális leépülésből nem igen lehet "felgyógyulni". Viszont ha napi 1x, heti pár alkalommal, akkor nem igen lesz csak ettől maradandó problémád.
2020. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

62%-os, mennyi az a mennyiség, amitől már leépülsz? :D


Én 2 éve szívok kb. 2 grammot hetente, az ég világon semmi bajom, nyugodtabb ember lettem józanon is, és semmilyen függőség nem alakult ki. Most sem tudtam már venni 1 hete, de csak annyi van bennem, hogy de jó lenne cigizni.

2020. ápr. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!