Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom javítani agyműköd...

MYWYX kérdése:

Hogyan tudom javítani agyműködésemet, hosszú és rövidtávú memóriámat, logikai készségemet és minden mást ami az agyműködéssel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
előfordul hogy elfelejtek dolgokat ill valamit elszúrok amihez egy kicsit is kell gondolkozni.

2014. jún. 5. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon jo könyv erről: Keep your mind alive. Magyar forditás is van Tartsd az agyad fiatalon cīmmel. Mindenkinek ajánlom elolvasni, de legjobb minèl hamarabb.. A szerző valamijen Lawrence.
2014. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A memoriat javitja ha balra jobbra mozgatod a szemed. Tehát vizszintes sikon mozgatod ide oda gyorsan. Ettől megerősődnek azok a szemmozgato izmok amik kölcsönös összefügèsben állnak a memoriaval. Ne kèrdezd mièrt. A tudòsok se tudják, csak felfedeztèk. Pl memoriteszten jobban teljesit az a teszt csoport akik előtte pár percig balra jobbra néztek oda vissza. Naponta 2-3 percet rá lehet szánni.


Plusz sose irj fel semmit magadnak amit meg is lehet jegyezni. Eĺőször bosszantó lesz tudom, de megèri. Hihetetlen miket meg tud jegyezni az agy ha rendszeresen használva van (rá van kènyszeritve)

2014. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!