Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy magam mintha...

Miért érzem úgy magam mintha részeg lennék, miközbe nem is? Vagy mintha nem aludtam volna pedig aludtam.

Figyelt kérdés

Tudjátok amikor nagyon fáradt az ember akkor furán viselkedik és rosszul érzi magát. Ami nem is meglepő mondjuk 3 óra alvás után. De én vagy 8 órát aludtam mégis olyan vagyok mintha pár napig túlhajtottam volna magam. Nehezen tudom rávenni magam h elkezdjek tanulni nem is tudok koncentrálni pedig most fontos lenne. A kezemet is nehéz mozgatni úgy értem fizikailag nehéz pl írni.

Közben mindenen nevetnem kell és azon veszem észre nagam hogy énekelgetek meg hülyeségeket mondok. Mozgáskoordinációm rendben van csak olyan lustának érzem magam, nehéz megmozdulni. És fázok közbe mások szerint nincs hideg. Tegnap óta van ez és már elég kellemetlen, igy nem tudom csinalni a dolgaimat.


2019. szept. 21. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ki vagy merülve és azt nem lehet 1 bapi alvással kipihenni. Vagy vújkál benned valami betegség és az gyengitett le. Mért meg nincs e lázad én akkor érzem így magam
2019. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát pont igy is erzem magam mintha ki lennék merulve de nemvagyok. 3 hete jarok csak suliba.

Inkabb valami betegseg lesz szerintem.

Most amugy egy kicsit jobban vagyok, nem tudom mitol de a rohogogorcsom elmult.

2019. szept. 21. 15:02
 3/3 anonim válasza:
hé robbbbbbi%% küööööld ástt a a mstttek lecját+ páliks sterelmem légy a zenyén
2019. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!