Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Előző két éjszaka...

Mit tegyek? Előző két éjszaka nagyon rosszul aludtam 22:00-kor feküdtem le de kb 4:00-kor aludtam el.

Figyelt kérdés

Túl sokat gondolkodtam hüyeségeken, egyszerűen nem hagytak nyugodni. Próbáltam elfordítani az órát főleg a fénye miatt zavart, de ha nem láttam az időt akkor azon kattoktam. Hogyan tudnék ma éjszaka könnyebben elaludni? Nem szeretnék megint egy álmatlan éjszakát.

(Egyébként az ablakot mindig kinyitom szóval jön be levegő)

Ui.: Bocs ha rossz kategóriába írtam



2019. júl. 21. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor tv mellett alszom. (Valami unalmas csatornát válassz ami nem érdekel egyáltalán, hogy ne kezd el nézni) . Be állítom, hogy 60-90 perc múlva automatikusan kikapcsoljon. Ablakot nyitva hagyom, illetve sok hideg vizet iszom.


22/L

2019. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 60 perc alatt elalszol nem is igazán van problémád az alvással.

Nem vágom ezt engem ilyenkor felébreszt hogy kikapcsol a TV aztán vissza kell kapcsolnom.

Amúgy idegeskedd ki magad más megoldás nincs, 1-2 órát rugózz a problémákon aztán egy idő után úgyis megnyugszol. Utána meg tereld el a figyelmed valamivel aztán ha elálmosodsz próbálj meg aludni

2019. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet ettől a szörnyű hőségtől is alvászavarod - ezen nincs mit csodálkozni!


(Én azon lepődtem meg, hogy túl mélyen alszom néha - de inkább a fizikai fáradtságtól...)

2019. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miféle szörnyű hőség?

Éjszakára 15 fokra hűl a levegő, most direkt megnéztem, az ország másik felén is.

Volt ez a hatalmas lehűlés, mármint nyárhoz képest, a házak sincsenek úgy átmelegedve.

Ez minden, csak nem hőség.


Én meg szoktam mérni a vérnyomásom/pulzusom, ha nem tudok elaludni, és minden alkalommal 90-100 körül van a pulzusom.

Szednem is kéne rá gyógyszert, de sokszor elfelejtem.

100-as pulzus meg nem fog hagyni aludni...

Te szedsz bármire bármilyen gyógyszert?

Esetleg ha bétablokkolód van, ilyenkor be lehet venni egyet.

Vérnyomásmérő van otthon? Mert ha megméred magadnak és magas, azzal lehet menni orvoshoz.

Ez csak egy lehetőség, én ezt ismerem, mivel nekem ez van.


Ha amúgy jól alszol, csak most ez egyedi eset, azzal nincs baj. A stressz időnként minden embernél előjön.

2019. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zseniális ahogy valaki megmagyarázza hogy Július közepén nincs meleg.


Persze 15 fokra hűl a levegő, van az inkább 20 is, az is 1 órára hajnalban, és kint nem pedig bent a házban, ami egész nap melegszik.


Gondolom légkondid sincs, sőt rosszul is vagy tőle.

2019. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha látom hogy hidegebb lesz éjszaka akkor bukón hagyom az ablakot


Egyébként van légkondi itthon csak ha éjszakára bekapcsolnám azt biztos nem bírnám ki, plusz még hogy zúg is.

Inkább az ablakot hagyom nyitva

2019. júl. 21. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"Zseniális ahogy valaki megmagyarázza hogy Július közepén nincs meleg."


:D

Ne haragudj, de nem attól függ a hőfok, hogy mit mutat a naptár.

Múlt héten 8-10 fokokban indultam dolgozni.

Jelenleg kb 22-26 fok van az országban, de még világos van, megy le a nap. Ez még csökkenni fog.

Bár kellemes idő van, NINCS HŐSÉG.

Ha ezt nem tudod elfogadni, sajnálom, de ettől még nem lesz igazad.

2019. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!