Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem hiszi el az anyukám...

Miért nem hiszi el az anyukám hogy tényleg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Az osztály háromnegyede beteg, mindenki köhög, így nem meglepően én is beteg lettem. Csütörtökön kezdődött, azóta rengeteget köhögök, tele van az orrom, és azóta csak rosszabodott. Ma már hőemelkedésem is volt és a fél napot az ágyban kellett töltenem. Ezek ellenére az anyukám még mindig azt mondja hogy ez semmiség és hogy menjek csak suliba. Én sem nagyon szeretnék hiányozni mert sokat kéne pótolnom, de 4 tantárgyból is iratnak/feleltetnek.

16/f


2019. szept. 22. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Mert ismer, mint a rosszpénzt.
2019. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Hű, hőemelkedés, az nagyon komoly! Azzal otthon kell maradni egy hétig is! 😂
2019. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem mi a gond, ha anyukád szerint is meg szerinted is menni kell a suliba.
2019. szept. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy pihenned kell, akkor mondd el őszintén anyukádnak. Mondd el hogy nem szeretnél lógni de szükséged lenne egy-két nap pihenésre. Meg kell értenie. A tapintatlan valaszolokkal pedig ne foglalkozz :)
2019. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!