Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám állandóan beteg, én...

Anyukám állandóan beteg, én meg elkapom tőle. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ő jár gyerekek közé, én nem. Ő beteg először, egész ősztől áprilisig ez van. Amikor 3 éve irodában dolgozott, tizede ennyit nem volt/unk betegek.

Vicc, tönkretesz.


2018. jan. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Hány éved van még a suliból?Csak azért kérdem,mert ebbe előbb-utóbb bele fogsz őrülni.Egyre gyakrabban írod ki ezt a kérdést.
2018. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 év van még. Hát, de ha egyszer tényleg állandóan beteg...

Nem őrülök bele, de nagyon sz.r.

2018. jan. 23. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom,hogy rossz és idegesítő lehet.Mondjuk nem értem,hogy mindig mindent miért kap el anyukád a gyerekektől.Az enyém kicsik között van,de viszonylag ritkán beteg,mi meg nem is kaptuk el szinte soha tőle régebben(már nem otthon lakom).

A te immunrendszered se lehet valami erős,akkor.

2018. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen betegségeket visz haza?
2018. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell minden harmadik nap kiírni?
2018. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Utolsonal a pont... Vegyel gumikesztyut meg szajmaszkot otthonra, vagy koltozz kollegiumba, ha ennyire nem birod elviselni, hogy anyad dolgozik...
2018. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem azt nem bírom elviselni, hogy dolgozik, hanem állandóan beteg. Nem azt várom, hogy ne menjen dolgozni. Nem is csoda, mert folyton deblás gyerekek között van... Ráadásul tényleg állandóan beteg, folyton taknyos, náthás, lázas, hányik, hasnlmenése van. Nem képes mégcsak kezett se mosni... Meg taknya-nyála összefolxik, de nem marad otthon, meg kezet se képes mosni.

Nrm tudom mit szólnál hozzá, hogy 2 hetente anyád jóvoltából beteg vagy. Nem kell ehhez belebolondulni sem.

2018. jan. 24. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!