Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen terápiára lenne szügség...

Milyen terápiára lenne szügségem? Anyukám pszichés beteg. Sajnos nem tudok az élet többi területére figyelni, csak a nagy fájdalomra amit érzek hogy elvesztettem őt.

Figyelt kérdés

Lehet ezen segíteni?

Szeretnék a gyerekemre koncentrálni de már az sem megy,ettől nagyon bűnösnek érzem magam,főleg mikor ugyanolyan negatív a viselkedésem mint neki volt mikor én gyerek voltam.

Szeretném elfogadni hogy ő "abban" a világban él,és nem az ő hajdani bánatos viselkedését mintázni.De nem megy!



2019. júl. 28. 08:11
 1/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem őt.

Félek hogy én is pszichés beteg leszek,vagy vagyok.

2019. júl. 28. 08:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Feltétlenül pszichiáterhez kell menned.
2019. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Pontosan mi baja van az anyukadnak? Szakember jot fog tenni, keress fel egyet. Addig is ajanlom Pal Feritol a negativizmus-pesszimizmus sema mukodesenek meghallgatasat. (Ha erdekel, kuldok linket) Nem vagyok biztos benne, mert roviden irtal, de ennyibol szerintem hasznos lenne neked.
2019. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja, es ha megengedheted magadnak, pszichoterapeutat ajanlanek. Ok sokat kernek, mivel 12 evukbe es milliokba kerul elerniuk azt a szintet, de ha az anyukad gyerekkorodban is borderline volt (a kulcsszavak alapjan) olyan sebzettsegeid vannak, amit nehany beszelgetes nem fog helyre tenni.
2019. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint leírom: pszichopterápia, és ne tessék az itt "diagnosztizáló" sarlatánokra hallgatni. Anyukád pszichés beteg, az biztos, de hogy mi a konkrét diagnózisa, azt egyetlen szakember sem mondja meg két sorból. Nem biztos, hogy bordeline - bízzuk ezt inkább szakorvosra, jó?
2019. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sarlatan, pszichologiat hallgatok MA-n. A borderlinet figyelmetlensegbol irtam, mert sok mindent irt a kulcsszavakhoz a kerdezo, ugy emlekeztem azt is. Igazabol mindegy is, barmilyen tipusu szemelyisegzavaros anya mellett felnoni, pszicoterapiat igenyel.
2019. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Régen "csak" depressziós volt.Öngyilkossági kisérletei is voltak.

Most téveszméi vannak.Azt hiszi fogyelik,"áramütést tesznek a lábaira,egyfolytában hallja a hangokat.

2019. júl. 28. 08:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiára lenne szükséged, szerintem is. Nem pszichiáterhez kell menned ahogy valamelyik válaszadó írta.
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterapeuta a te embered!
2019. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!