Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhat reggeli rosszullétet?

Mi okozhat reggeli rosszullétet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hétben ha reggel felkelek, elfog a szédülés, tudjátok mikor pl a kádból-zuhanyból kilépve megszédültök, csak kicsit erőteljesebb. Volt hogy elájultam, a legrosszabb inkább a hányinger, hányás, annyira rám tör a szédülés mellett. Van hogy fekszek 2 órán keresztül, annyira nem bírok felkelni. Zúg a fejem, ha felkelek elájulok, aztán egész nap mint a mosott sz*r úgy érzem magam. Inkább a munka miatt nehéz, kihatással van rá, mert van hogy elkések, vagy ott leszek rosszul (bár inkább reggel szoktam), szóval nem szeretik. Pont hétvége van, szeretnék elmenni az orvoshoz, eddig a főnök miatt nem tettem, mert nem tetszett neki, hogy nem leszek addig, de mindegy. A vérnyomásomra gondoltam, mindig is alacsony volt, de sose volt vele ekkora baj. Valaki járt már hasonló helyzetben?
2019. szept. 28. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy? A terhességet se hagyd ki a számításból.
2019. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] Eszerint vényköteles
2019. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Túl sok gyomorsav is okozhat ilyet.

Vércukrot se hagyd ki.

2019. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Terhesség kizárva, nem vagyok kapcsolatban, szexuális életem sincs, hacsak nem én leszek a következő szűz mária ;)
2019. szept. 28. 11:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, terhességem alatt és az alacsony vérnyomás-vércukor okozta.


Nekem az volt a praktika h este odakészítettem az ágy mellé egy pohár limonádét cukrosan és gyömbért reszeltem bele és ébredés után rögtön megittam,ugyanúgy szédültem mondjuk de el tudtam indulni dolgozni.


Szóval, ha legközelebb rosszul vagy, mérj vérnyomást, lehet alacsony, és lehetöség szerint cukrot is mérj, eredménytől függően pedig fordulj orvoshoz

2019. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez igenis vérnyomás problémának tűnik, mert időnként én is küzdök ezzel és nálam is az alacsony vérnyomás a probléma, főleg ébredés után. Szerezz be egy vérnyomásmérőt és ilyen esetekben mérd meg. És igen, ha ennyire súlyos, hogy el is ájulsz miatta, akkor már rég orvoshoz kellett volna menned vele.
2019. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régen még suliba emlékszem, mikor volt az évenkénti egészségügyi vizsgálat nálunk, a vérnyomásom olyan 110 körül volt (azt mondták kicsit alacsony de nem vészes). Azóta csak egyszer mértem, még mamámmal voltam, aki méregette a vérnyomását, aztán az enyémet is akkor volt 90 (de nem voltam rosszul). Nyáron szoktam szédülni, meg leesik a vérnyomásom, ájultam már el egyszer, de nem volt nagy baj. Most ez az állandó szédülés és hányinger ami kikészít, kb egy hete tart, pedig van hogy jobban leszek, főleg ha bedobom egy csokit, de aztán megint előtör. Fura dolog ez az emberi szervezet.
2019. szept. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!