Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel/hogyan probalkoztok...

VBetty kérdése:

Ti mivel/hogyan probalkoztok elkerulni a reggeli rosszulletet?

Figyelt kérdés
Meg csak 6 hetes terhes vagyok,de reggelenkent arra ebredek hogy mar a labaim rohannak a wcre.es az a legrosszabb hogy eltart egesz nap.nem tudok enni semmit nem kivanok...maskor is nehezen viseltem a hanyast,olyankor 3napig beteg voltam.kerlek osszatok meg velem praktikaitokat.

2014. nov. 18. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nemsokára elmúlik.
2014. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ezzel kapcsolatban tapasztalatom, én 6+5 hetes vagyok, de szinte alig vannak tüneteim, szerencsére egyáltalán nem hányok (remélem nem is fogok) :) Több helyen olvastam ezeket a dolgokat: mielőtt kikelnél az ágyból, kapjál be pár szem háztartási kekszet, ropit, még szinte fekvő állapotban (előző nap készítsd be az ágy mellé), segíthet a gyömbéres ital, a kóla, és több helyen olvastam, hogy a narancs is. Próbáld ki őket, bár fogalmam sincs tényleg mi lesz neked a jó, nekem pedig még nem volt egyikre sem szükségem. Mindenkinek más segít, kísérletezni kell.
2014. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma amit megettem az kb 3-4mandarin,egy banan nehany kanal joghurt es egy pici husleves.megittam egy csesze cickafark+komenymag teat.remelem hamar elmulik pedig nem olyan reg kezdodott...
2014. nov. 18. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Hááát, azért kicsit később, olyan 10-12 hét körül szokott elmúlni, de vannak olyan szerencsétlenül járt nők, akik végig rosszul vannak.


Én szerencsére nem voltam hányós, csak émelygős. Nekem a citromos víz vált be, de alapjában véve inkább csak túl kell élni ezt a szakaszt.

2014. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor én már ne is írjam, hogy 35 hetesen még mindig ezzel küzdök?:SSS

Én máshogy vagyok ugyan rosszul, de borzasztó, szinte óramű pontossággal minden nap előjön. És nem tudok neki mit csinálni, már kipróbáltam mindent. Szédülés, gyengeség, álmosság, gyenge hányinger és tök mindegy, hogy fekszem, ülök, friss levegőn vagyok, sétálok, állok, eszek e éppen közben, mingig rámtör. Reggel olyan 10-ig, de van, hogy még egyszer rám tör, de már volt, hogy 3x tört rám egy nap. Szombaton álltam le a munkával, de én már azt hittem, nem élem túl, és most is rámtör, pedig már nem dolgozok. Olyan álmosság tör rám, hogy jóformán állva elalszok és ez kábé 8-10-ig van. Fáradtság és kifulladás- a végén már fél percenként lihegve ültem le. Gyenge hányinger szinte egész nap. Szédülés, mintha alacsony lenne a vérnyomásom. És akkor az elejétől kezdődő hátfájásról már nem is beszélve, meg az 5 percenként mosdóba járásról. Pedig szedek vitamint, emelt vasat, kálciumot, magne b6-t is próbáltam, több pihenést is, nem számít, ha addig ágyban maradok, fekve is képes vagyok szédülni:D Ezek ellen sok esetben nem tudsz semmit se tenni...csak túlélni:D

35hkm

2014. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit se nyugodtam meg,sot egyre jobban felek a rosszullettol.reggl ota beteg vagyok,dolgozni se tudtam menni.
2014. nov. 18. 18:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon elvagyok keseredve.3napja szinte semmit nem ettem,borzalmasan erzem magam,nincs etvagyam semmit de semmit nem kivanok.nem tudom meddig birom meg.43kg vagyok felek h lefogyok es baja lesz a picinek...sirok egesz nap mindenert
2014. nov. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!