Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vajon mi történhet velem?

Vajon mi történhet velem?

Figyelt kérdés
Haverokkal hétfőn mentünk le Tatára kempingezni, jól érezni magunkat. Estefelé ittunk is, de én nem annyit, mert nem szeretem a piát, és be sem szerettem volna rúgni.. Másnap érdekes módon egy sör után, mintha nem lettem volna józan, ezért bementem a sátorba aludni. Ez az érzés nem múlt el, és mintha most is ez lenne velem.. egy kicsit fáj a fejem, de nem tudom eldönteni, hogy ez most szédülés-e vagy micsoda... tehát mintha nem lennék teljesen józan. Ez most szédülés, vagy a rohaadt melegtől van? Ki sem mozdulok itthonról, nem akarok napra menni.. Vajon mi lehet velem? :S
2010. júl. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az alkohol + meleg kombó... A melegben, főleg a napsütésben sokkal jobban megárt a pia.
2010. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De este ittam, és legutoljára hétfő este fogyasztottam alkoholt.. ez lehetséges? Mellesleg pajzsmirigyem hiánya miatt gyógyszert szedem, ez is közrejátszhat?
2010. júl. 15. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, én úgy értettem, hogy megittál egy sört, és utána szédültél.

De ha a gyógyszer + alkohol miatt lett volna, akkor is este kellett volna jelentkeznie szerintem...

Akkor marad a napszúrás (?) Végül is, attól is lehet. Vagy dehidráltság... Igyál sok vizet!

2010. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Szerinted van olyan, hogy ez életem végéig így maradhat?
2010. júl. 15. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, ne aggódj.
2010. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!